Artėjant žiemos sezonui – vis nauji sportiniai iššūkiai

Spalio 14 dieną Vilniaus rajono sporto mokyklos biatlono ir slidinėjimo sportininkų būrys sudalyvavo Daugpilio (Latvija) riedslidžių čempionate, kuris vyko labai įdomiose bėgimo – riedslidžių formato dvikovės varžybose.

Vilniaus rajono atstovai startavo praktiškai visose amžiaus grupėse ir visose pelnė bent po vieną medalį. Jauniausiųjų mergaičių kategorijoje puikiai pasirodė Silvija Karavackaitė, kuri turėjo įveikti 1000 m bėgimo distanciją, po kurios iš karto sekė važiavimo riedslidėmis rungtis. Silvija  neginčytinai buvo stipriausia tarp mergaičių. Ji greičiausiai įveikė bėgimo nuotolį bei be vargo pirma kirto finišo liniją riedslidėmis.

Jaunių grupėje startavo net penki mūsų sportininkai: Emilija Siavro, Kamilė Jakubauskaitė, Rolandas Sumbaras, Daniel Jackevič ir Artur Kozlovski. Jie turėjo įveikti 2000 m bėgimo distanciją bei 6 km distanciją riedslidėmis. Merginos, tiek bėgimo tiek riedslidžių rungtyje, užtikrinamai laikėsi pirmų pozicijų, Po pirmo kilometro bėgimo rungtyje Mūsų sportininkės bėgo koja kojon, turėdamos nedidelę persvarą prieš Latvijos sportininkes. Antrame kilometre Kamilė paspartino tempą ir į inventoriaus keitimo boksą atbėgo turėdama 20 sekundžių persvarą prieš varžoves. Riedslidžių rungtis, nors ir įtempta, tačiau didesnės intrigos neatnešė – finišo liniją pirma kirto ir čempionės titulą pelnė Kamilė Jakubauskaitė, po 26 sekundžių finišą pasiekė antros vietos nugalėtoja Emilija Siavro.

Vaikinų grupėje, bėgimo rungtyje mūsų atstovai Rolandas Sumbaras, Daniel Jackevič ir Artur Kozlovski visą laiką laikėsi pagrindinėje grupėje. Į persirengimo boksus atbėgo su lyderiais, o į riedslidžių distanciją išvažiavo atitinkamai 4 ir 5 vietose. Deja, šį kartą sėkmingai dėl medalių pakovoti nepavyko. Vaikinai finišavo: R. Sumbaras – 5, Daniel Jackevič – 6, Artur Kozlovski – 8 vietose.

Jaunimo grupėje puikią kovą pademonstravo Romualdas Aleksandrovas, kuriam reikėjo įveikti 2000 m bėgimo ir 9 km riedslidžių distanciją. Nuo pat pradžių iki pabaigos stebėjome labai intriguojančią kovą tarp Romualdo ir kito Lietuvos atstovo Maksimo Fomino. Bėgimo rungtyje  viena sekunde buvo pranašesnis mūsų sportininkas, bet deja, riedslidėmis oponentas buvo pranašesnis. Romualdas šešių sekundžių skirtumu kirto finišo liniją, tapdamas Daugpilio riedslidžių varžybų vicečempionu.

Paskutinėje, Elito grupėje startavo dar vienas mūsų mokyklos atstovas – Nikita Romanov. Šios grupės sportininkai įveikė bėgte 3000 m ir riedslidėmis 12 km. Nuo pat varžybų pradžios sportininkų rikiuotė ir eiliškumas nekito. Nikita trečias įveikė bėgimo distanciją, toje pačioje vietoje ir kirto finišo liniją riedslidėmis.

Ačiū sportininkams už jų 100% atsidavimą varžybų metu. Sezonui artėjant linkiu neatsipalaiduoti.