Septyni medaliai iš tarptautinio stalo teniso turnyro Šalčininkuose

Spalio 18-19 dienomis Šalčininkuose vyko XVII tarptautinis stalo teniso turnyras treneriui Z. Sliževskiui atminti. Turnyre dalyvavo Lietuvos, Estijos, Latvijos stalo tenisininkai. Turnyre dalyvavo ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų.

Pirma diena geriausiai sekėsi Karinai Milto, kuri  amžiaus grupėje, (2012 gim. m. ir jaun) mergaičių tarpe užėmė 1 vietą, Kaja Tvorogal užėmė 2 vietą o Eva Chalkovskytė užėmė 3 vietą, Gabriela Gulbicka 6 vietą. Berniukų amžiaus grupėje (2008 gim. m. ir jaun.) Sebastian Stefanovič užėmė 8 vietą, Lukaš Borovik 20 vietą.   Milana Skaiva  amžiaus grupėje  (2008 gim. m. ir jaun.) užėmė 16 vietą.

Antra diena puikiai sužaidė Karina Milto kuri amžiaus grupėje (2013 gim. m. ir jaun.) laimėjo visus savo susitikimus ir tapo turnyro nugalėtoja, Eva Chalkovskytė užėmė 2 vietą, Gabriela Gulbicka 4 vietą, Gabriela Makevič 8 vietą. Karina Milto per dvi dienas iškovojo 2 aukso medalius. Arsenij Kanaškov amžiaus grupėse (2013 gim. m. ir jaun.) iškovojo sidabro medalį, o Daniel Stefanovič užėmė 11 vietą. Kaja Tvorogal antra diena žaide 4 m vyresnei grupėje ir sužaidė puikiai, pralaimėjo pusfinalį  turnyro čempionei, po to laimėjo prieš labai stipria varžove iš Vilniaus ir dėl 3 vietos laimėjo prieš Kauno atstovė 3:0.   Karol Urbanovič amžiaus grupėje (2011 gim. m. ir jaun.) užėmė 21 vietą.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis