Kaja Tvorogal – Europos jaunučių TOP-14 pirmenybių čempionė

Spalio 12-13 dienomis Liege mieste, Belgijoje, vyko Europos jaunučių TOP-14 pirmenybės. Teisę dalyvauti šiose pirmenybėse ir atstovauti Lietuvos rinktinę iškovojo Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos sportininkes iš Mickūnų Kaja Tvorogal ir Eva Chalkovskytė. Turnyre dalyvavo 14 stipriausių Europos žaidėjų 2013 m. gim. ir jaunesnių amžiaus grupėje. Pirmą dieną merginos žaidė grupės varžybose. Kaja žaidė B grupėje, o Eva A grupėje. B grupėje Kaja laimėjo prieš N. Slamti (Ispanija) 3:2, toliau sekė B. Cupakova (Čekija) 3:0, D. Didukh (Ukraina) 3:0, I. Pastina (Rumunija) 3:0, B. Sebbe (Prancūzija) 3:1 ir pralaimėjo prieš Z. Duran (Turkija) 0:3 ir užėmė 1 vietą grupėje. Eva Chalkovskytė savo grupėje laimėjo prieš L. Goethals (Belgija) 3:2, pralaimėjo C. Gomez (Ispanija) 1:3, L. Ascenco (Portugalija) 2:3, po to laimėjo prieš A. Lemmon (Anglija) 3:1, pralaimėjo B. Toma  (Rumunija) 0:3 ir laimėjo prieš D. Haspel (Vokietija) 3:2, taip grupėje užėmė 3 vietą. Antrą dieną Kaja pirmą susitikimą praleido dėl užimtos pirmos vietos grupėje. Ketvirtfinalyje laimėjo prieš D. Haspel (Vokietija) 3:0, pusfinalyje laimėjo prieš stipriausią turnyro dalyvę B.Toma (Rumunija) 3:0, o finaliniame susitikime nugalėjo C.Gomez (Ispanija ) rezultatu 3:0.  Šis Kajos pasirodymas Europos TOP-14 pirmenybėse yra aukščiausias šio turnyro pasiekimas Lietuvos stalo teniso istorijoje. Eva Chalkovskytė užėmė 12 vieta.