Iškovoti 9 medaliai Lietuvos jaunių, jaunučių, vaikų vasaros slidinėjimo čempionate

2024 m. Spalio 5-6  dienomis Ignalinoje vyko  Lietuvos jaunių, jaunučių, vaikų vasaros slidinėjimo čempionatas, kuriame dalyvavo Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos sportininkai.

Spalio 5 d. prie starto linijos sportininkai stojo varžydamiesi laisvu stiliumi.

Berniukai  (2013m. g. ir jaunesni) reikėjo įveikti 1km trasą . Kevin Gurski užėmė 3 , Robert Boban užėmė 5 vietą, Artiom Morozov užėmė 8 vietą.

Tos pačios grupės mergaitėms reikėjo įveikti 1km trasą. 1  vietą užėmė Ekaterina Litvinova , Patricija Kulešo  užėmė 7 vietą , Olivia Pozniak užėmė 12 vietą.

Berniukai  (2011-2012m. g.) reikėjo įveikti 4 km trasą. Daniel Semaško  lipo ant nugalėtojų pakilos užimdamas 1 vietą o Rafal Boban užėmė 2 vietą.

Tos pačios grupės mergaitėms reikėjo įveikti 2km trasą. 1  vietą užėmė  Kamila Pozniak , Austėja Gasianceva  užėmė 4 vietą , Monika Gurska užėmė 5 vietą.

Spalio  6 d. prie starto linijos sportininkai stojo varžydamiesi klasikiniu stiliumi.

Berniukai  (2013m. g. ir jaunesni) reikėjo įveikti 1km trasą. Robert Boban užėmė 6 vietą, Artiom Morozov užėmė 9 vietą.

Tos pačios grupės mergaitėms reikėjo įveikti 1km trasą. 1  vietą užėmė Ekaterina Litvinova ,  Olivia Pozniak užėmė 14 vietą.

Berniukams  (2011-2012m. g.) reikėjo įveikti 4 km trasą. Daniel Semaško  lipo ant nugalėtojų pakilos užimdamas 1 vietą , Rafal Boban užėmė 2 vietą.

Tos pačios grupės mergaitėms reikėjo įveikti 2km trasą. 3  vietą užėmė  Kamila Pozniak , Austėja Gasianceva  užėmė 7 vietą , Monika Gurska užėmė 8 vietą.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

biatlono mokytojai Arnold Lepiochin ir Radoslav Aleksandrov