Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos komanda iškovojo auksą

Spalio 6 d. Vilkaviškyje vyko Lietuvos rajonų grupės Alytaus bei Klaipėdos miestų jaunučių (2011 m. gim. ir jaunesnių) stalo teniso komandinis čempionatas.

Vilniaus rajonui atstovavo Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos mergaitės ir berniukai  iš Mickūnų: Karina Milto (2013 m. gim.), Eva Chalkovskytė (2013 m. gim.), Gabriela Gulbicka (2013 m. gim.), Kaja Tvorogal (2014 m. gim.), Karol Urbanovič (2011 m. gim.), Dominykas Grybauskas (2013 m. gim.), Daniel Stefanovič (2014 m. gim.) ir Arsenij Kanaškov (2014 m. gim.).

Mergaičių ir berniukų komandos buvo suskirstytos į 2 grupes po 5 komandas. Vilniaus rajono mergaitės grupės varžybose laimėjo prieš Jonavos komandą 3:0, Alytaus komandą 3:0, Vilkaviškio komandą 3:0 ir Ukmergės komandą 3:0, tokiu būdu patekdamos į finalinį ketvertuką, kur atkaklioje kovoje 3:2 laimėjo prieš Šalčininkų bei 3:0 prieš Širvintų komandas.  Galutinėje įskaitoje užėmė 1 vietą. Pabrėžtina, kad Vilniaus rajono mergaičių komanda buvo viena iš jauniausių turnyre. Berniukų komanda užėmė 4 vietą ir pateko į finalinės varžybas.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis