Baigiamasis Lietuvos kroso taurės etapas

Spalio 5 dieną Palangoje įvyko paskutinis 2024 metų Lietuvos kroso taurės etapas. Po jo paaiškėjo galutinės šio sezono vietos. Vaikų, gimusių 2011 m. ir jaunesnių, grupėje 1000 m. nuotolyje Magdalena Liachovič atbėgo septinta ir suskaičiavus 3 geriausių  pasirodymų rezultatus galutinėje įskaitoje užėmė 6 vietą. Jaunučių grupėje Zuzana Liachovič 2000 m. užbaigė devinta, o bendroje įskaitoje užėmė 7 vietą. Jaunių grupėje Diana Purkina ir Karolina Leščevskaja bėgo 3000 m. Diana finišavo aštunta, Karolina – vienuolikta. Sezono galutinėje rikiuotėje atitinkamai 6 ir 17 vietos. Varžybų pabaigoje vykusiose mišrių estafečių 4/500m varžybose kartu su Vilniaus rajono sporto centro bėgikais pasirodė Paulina Šepetytė ir Evija Krauklytė. Jų atstovaujama antroji Vilniaus rajono komanda finišą pasiekė septintoje vietoje. Estafečių komandų bendroji įskaita nebuvo vedama. Komandinėje įskaitoje šiame etape buvo surinkti 126 taškai. Tiek pat jų surinko ir Kelmės bėgikai. Jie ir nugalėjo rajonų grupėje, nes savo tarpe turėjo jaunuolių grupės nugalėtoją, o Vilniaus rajono bėgikų užimta aukščiausia vieta buvo antra.

Pasibaigus sezonui, nustatytos komandų vietos pagal 3 geriausius pasirodymus kroso taurės etapuose. Nugalėtojais tapo Kelmės rajonas – 401 taškas, Vilniaus rajonas atsiliko tik 6 taškais ir užėmė antrą vietą.