Iš Lietuvos jaunučių Olimpinių vilčių su sidabro ir bronzos medaliais!

Rugsėjo 28-29 dienomis Šalčininkuose įvyko Lietuvos jaunučių (2010 m.g. ir jaun.) Olimpinių vilčių pirmenybės.

Jose dalyvavo po 24 pajėgiausius šalies berniukus ir mergaites.

Vilniaus rajonui  atstovavo sėkmingai atranką praėję Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos sportininkės  Karina Milto (2013 m.g.), Eva Chalkovskytė (2013 m.g.), Gabriela Gulbicka (2013 m.g.), Kaja Tvorogal (2014 m.g.). Visos mergaitės iš Mickūnų

Olimpinių vilčių pirmenybės vykdomos asmeninėje bei dvejetų rungčių įskaitose.

Karina Milto kartu su Kaja Tvorogal sėkmingai pasirodė dvejetų rungtyje ir iškovojo sidabro medalius.

Dėl aukšto reitingo merginos praleido aštunfinalio etapą, ketvirtfinalyje sėkmingai rezultatu 3:0 įveikė Šalčininkų ir Kauno porą. Pusfinalyje jų laukė pirmenybių favoritai Vilniaus pora, po atkaklios kovos 3:2 laimėjo Karina su Kaja.  Finaliniame susitikime mergaitėms pritruko jėgos ir palaimėjo Vilniaus ir Šalčininkų mergaitėms 0:3.  Mišrų dvejetų varžybose Eva Chalkovskytė kartu su Milvidų Petruškevičių iš Utenos užėmė 3 vieta.

Asmeninėse varžybose puikiai sužaidė visos mergaitės :Kaja Tvorogal užėmė 5 vieta, Karina Milto 7 vieta, Eva Chalkovskytė 8 vieta, Gabriela Gulbicka 15 vieta. Norisi paminėti kad merginos žaidė 3-4 metų vyresnėje amžiaus grupėje.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

mokytojas Markas Vaitonis.