Lietuvos biatlono federacijos jaunių ir vaikų pirmenybės

Rugsėjo 14-15 dienomis Nemenčinėje vyko Lietuvos biatlono federacijos jaunių ir vaikų pirmenybės kurioje dalyviai varžėsi sprinto bei sutrumpintoje individualioje  rungtyje, o mažiausieji kroso sprinto rungtyje. Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos mokiniai įspūdingai pasirodė varžybose ir sugebėjo laimėti net 15 medalių iš kuriu 5 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos medaliai.

​Rugsėjo 14 dieną patys jauniausi sportininkai varžėsi kroso sprinte su lazeriniais ginklais abi grupės M/W11 ir M/W9 turėjo įveikti 1,2km distancija. Mergaičių iki 11 metų grupėje laimėjo Ekaterina Litvinova, Paulina Jasiukevič penkta, Patricija Kulešo šešta ir Emanuela Bernatovič septinta. Toje pačioje amžiaus grupėje berniuku tarpe Artiom Morozov užėmė devintą vietą.

Mergaičių iki 9 metų amžiaus grupėje Anastasija Semaško fiksavo šeštą rezultatą, Olivia Pozniak septintą, o Milena Giedrytė aštuntą. Berniukų grupėje Kevin Gurski iškovojo antrą vietą, Robert Boban ketvirtą vietą, Nataniel Baban šeštą vietą ir jauniausias sportininkas Damian Boban aštuntą vietą.

Nuo M/W13 amžiaus grupės varžybos vyko jau sutrumpintoje individualioje rungtyje su riedslidėmis kuriomis šioje grupėje vaikai turėjo įveikti 3,5km su trimis šaudymo ruožai kur už netaiklų šūvį pridedamos 30s , tad mergaičių tarpe Austėja Gasianceva ir užėmė antrą vietą. O tarp berniukų Rafal Boban užėmė irgi antrą vietą.

Mergaičių iki 15 metų grupėje nugalėjo Kamila Pozniak, antroje vietoje buvo Eveta Šidlauskaitė, penktoje Mariia Domannikova, šeštoje Monika Gurska. Tarp berniukų iki 15 metų laimėjo Daniel Semaško, o ketvirtas buvo Antoni Butkevič.

O grupėje iki 17 metų mergaičių tarpe trečią vietą iškovojo Amelija Bernatovič, o penktą vietą Milena Bernatovič.

​Rugsėjo 15 dieną dalyviai varžėsi sprinto rungtyje.

M/W13 amžiaus grupėje mergaičių tarpe antrą vietą iškovojo Austėja Gasianceva, trečią vietą Ekaterina Litvinova, ketvirta buvo Paulina Jasiukevič, o penkta Patricija Kulešo. O tarp berniukų nugalėtoju tapo Rafal Boban.

Iki 15 metų mergaičių amžiaus grupėje antroje vietoje rikiavosi Eveta Šidlauskaitė, trečioje Kamila Pozniak, ketvirtoje Mariia Domannikova ir šeštoje Monika Gurska.Tarp berniukų šioje grupėje trečias buvo Daniel Semaško, o ketvirtas Antoni Butkevič

O mergaičių iki 17 metų amžiaus grupėje nugalėtoja tapo Milena Bernatovič, o penktą vietą užėmė Amelija Bernatovič.