Stalo teniso pirmenybėse – visos prizinės vietos merginoms

Rugsėjo 19 d. Jonavoje vyko Lietuvos jaunučių (2010 gim. m. ir jaun.) „Olimpinių vilčių“ stalo teniso pirmenybės pirmas etapas. Pirmenybėse dalyvavo ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų: Karol Urbanovič (2011 gim. m.), Kaja Tvorogal (2014 gim.m.), Karina Milto (2013 gim. m.) ir Eva Chalkovskytė (2013 gim. m.).

Iš viso pirmenybėse dalyvavo 24 mergaitės ir 30 berniukų iš visų Lietuvos rajonų, Klaipėdos ir Alytaus miestų. Varžybų metų buvo išaiškinami 8 (aštuoni) berniukai ir 6 (šešios) mergaitės dalyvausiantys Lietuvos jaunučių „Olimpinių vilčių“ pirmenybėse, rugsėjo 28-29 d., kurios vyks Šalčininkuose.

Kaja Tvorogal ir Karina Milto laimėjo visus savo susitikimus 3:0. Finaliniame susitikime stipriausia buvo Karina, kuri laimėjo rezultatu 3:0, Eva Chalkovskytė užėmė 3 vietą. Visos trys mergaitės žais finaliniame etape. Karol Urbanovič užėmė 13-16 vietą ir i finalinį etapą nepateko.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis