Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos auklėtiniai Europos jaunių bokso čempionate

Birželio 23–30 dienomis Sarajeve, Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje, vykusiame Europos jaunių bokso čempionate Lietuvos boksininkai pasiekė puikių rezultatų, pelnydami tris medalius – vieną sidabrinį ir du bronzos apdovanojimus.

Sidabro medalį laimėjo Evelina Leščik (svorio kategorija virš 80 kg), kuri pusfinalyje pirmajame raunde užtikrintai nugalėjo Bulgarijos sportininkę Tsvetomirą Vladimirovą. Sveikiname Eveliną su įspūdingu pasiekimu – sidabro medaliu Europos jaunių čempionate!

Didžiuojamės visais mūsų sportininkais – Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos auklėtiniais Albertu Naruševičiumi, Vitu Bytautu ir Evelina Leščik!

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos bokso

mokytojai Vitalijus Starenko ir Pavel Dainarovic