Karina Milto ir Eva Chalkovskytė Europos talentų stovykloje

Rugpjūčio 3-9 d. Latvijos sostinėje Rygoje vyko tarptautinė stalo teniso stovykla „Eurotalents Selection Camp II“, kurioje dalyvavo 2012 m. gimimo ir jaunesni stalo tenisininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Anglijos, Turkijos, Ispanijos, Vengrijos, Graikijos, Azerbaidžano ir Kosovo.

Iš viso stovykloje dalyvavo 42 sportininkai, tarp kurių ir Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos sportininkės Karina Milto, Eva Chalkovskytė iš Mickūnų kartu su treneriu Marku Vaitoniu.

Stovykloje tenisininkai dalyvavo dviejose kasdienėse treniruotėse, kurių tikslas – stiprinti fizinį sportininkų pasirengimą bei tobulinti stalo teniso žaidimo įgūdžius.

Savaitės viduryje buvo surengtos stovyklos varžybos, kuriose puikiai pasirodė Karina Milto, užėmusi III-ą vietą (mergaičių grupėje tarp savo bendraamžių užėmė I-ą vietą). Eva Chalkovskytė namo gįžo užėmusi VII-ą vietą.

Įvykusi stovykla tapo puikia galimybe rajono tenisininkėms pasiruošti Europos mini čempionatui, kuris vyko 23-25 d. Strasbūro mieste (Prancūzija).

Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos

mokytojas Markas Vaitonis