Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iškovojo 8 medalius tarptautiniuose varžybose Lenkijoje

Liepos 7-13 d. Varšuvoje vyko 35-oji Vaikų ir jaunimo tarptautinė parapiada, kuri yra savaitę trunkanti sporto, kultūros ir tikėjimo šventė. Renginyje dalyvavo Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų. Sporto mokyklos auklėtiniai stalo teniso varžybose iškovojo 2 aukso, 3 sidabro ir 3 bronzos medalius. Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Vokietijos ir Lenkijos komandos.

Varžybos vyko trijose amžiaus grupėse. Jauniausioje grupėje tarp mergaičių Karina Milto iškovojo aukso medali, Kaja Tvorogal iškovojo sidabro medalį, Eva Chalkovskytė – bronzos medalį. Mergaičių, gimusių 2008-2010 m., grupėje  Milana Skaiva užėmė 2 vietą. 2005-2007 m. gim. grupėje čempionė tapo Agnieška Rackevič, Viktorija Nainaitė užėmė 3 vietą.. Berniukų, gimusių 2011-2013 m. grupėje 2 vietą užėmė Dominykas Grybauskas, 3 vietą iškovojo Arsenij Kanaškov, Karol Urbanovič užėmė 4 vietą.

Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai  iš Mickūnų dalyvavo ne tik stalo teniso varžybose: Agnieška Rackevič dar iškovojo aukso medalį ringo varžybose, aukso medalį 1000 m. kroso varžybose, ir sidabro medali vasaros biatlono varžybose. Milana Skaiva papildomai laimėjo 1 vietą su krepšinio komanda, ir užėmė 2 vietą ringo varžybose. Eva Chalkovskytė tapo šaškių čempione, Gabriela Gulbicka iškovojo aukso medali medalį ringo varžybose, Viktorija Nainaitė tapo šaškių antros vietos nugalėtoja, Karol Urbanovič 2 vietą ringo varžybose, Karina Milto 2 vietą ringo varžybose.

Bendroje įskaitoje sporto varžybose Mickūnų komanda užėmė 1 vietą tarp 49 komandų iškovodama 33 medalius.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis