Rekordinis VRNSM biatlonininkų medalių skaičius Nemenčinėje

Liepos 27-28 dienomis Nemenčinėje startavo Lietuvos vasaros biatlono taurė kurioje dalyviai varžėsi kroso sprinto bei riedslidžių sprinto rungtyse. Vilniaus raj. Nemenčinės sporto mokyklos mokiniai nuostabiai pasirodė varžybose ir sugebėjo iškovoti net 14 medalių iš kuriu 4 aukso, net 7 sidabro ir 3 bronzos medaliai.

Liepos 27 dieną patys jauniausi sportininkai varžėsi kroso sprinte su lazeriniais ginklais abi grupės M/W11 ir M/W9 turėjo įveikti 1,2km distancija. Mergaičių iki 11 metų grupėje laimėjo Paulina Jasiukevič, antra buvo Patricija Kulešo ir ketvirta Emanuela Bernatovič. Toje pačioje amžiaus grupėje berniuku tarpe antrą vietą užėmė Adrian Buchovskij.

Mergaičių iki 9 metų amžiaus grupėje Anastasija Semaško fiksavo penktą rezultatą. O berniukų grupėje Kevin Gurski iškovojo antrą vietą.

Nuo M/W13 amžiaus grupės varžybos vyko jau su biatlono šautuvais ir trasa kuria turėjo įveikti šie vaikai buvo 1,5km ir du šaudymo ruožai , su tuo problemų neturėjo Austėja Gasianceva ir užėmė antrą vietą.

Vyresnėje grupėje W15 sportininkės turėjo įveikti 2,0km distanciją su dvejais šaudymo ruožais čia aukso medaliu pasidabino Mariia Domanikova,  antra buvo Eveta Šidlauskaitė ir septinta Monika Gurska. Berniukai turėjo nubėgti 2,5km, Daniel Semaško finišavo ketvirtas, Antoni Butkevič septintas ir Radoslav Gužauskas aštuntas.

W17 grupės merginos turėjo nubėgti 2,5km ir du kartus apsilankyti šaudykloje, čia pergalę iškovojo Gabrielė Buchovskaja, o trečioje vietoje buvo Amelija Bernatovič. Vaikinai šioje amžiaus grupėje bėgo 3,0km ir Dominik Novickas finišavo aštuntas.

Liepos 28 dieną dalyviai varžėsi reidslidžių sprinto rungtyje kurioje atitinkamai nuo amžiaus grupės teko įveikti skirtingo ilgio distancijas ir visiems šaudymo ruože apsilankyti po du kartus.

Mergaičių W13 grupėje teko distancija 2,6km ir po dviejų šaudymų laimėjo Austėja Gasianceva, antra finišavo Paulina Jasiukevič ir ketvirta buvo Patricija Kulešo.

W15 amžiaus mergaitės trasoje įveikti turėjo 3,0km ir du kartus šaudyti šaudykloje. Monika Gurska pasidabino bronzos medaliu, ketvirta liko Eveta Šidlauskaitė, o šeštoje vietoje Mariia Domanikova. O berniukiu M/15 laukė 4km trasoje ir čia 3 vietą iškovojo Daniel Semaško, ketvirtą Antoni Butkevič.

W17 merginoms distancija buvo 6,0km ir du apsilankymai šaudykloje po kurių laimėjo Amelija Bernatovič, ketvirta buvo Milena Bernatovič ir šešta Gabrielė Buchovskaja. Vaikinams M/17 reikėjo nuvažiuoti trasoje 7,5km po kuriu Diminik Novickas finišavo šeštas.