Lietuvos riedslidžių taurės I etapas

Liepos 14d. (2024-07-14) Anykščių kartodrome Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos mokiniai dalyvavo Lietuvos riedslidžių taurės I etape ir iš ten atsivežė 4 medalius, vieną aukso, du sidabro ir vieną bronzos medalį.

Jauniausioje M-12 mergaičių grupėje sprinto rungtyje kvalifikacijoje, pusfinaliuose ir finale reikėjo įveikti 800 metrų ratuką. Iki pat finalo prasibrovė dvi sporto mokyklos sportininkės antrą vietą užėmusi Kamila Pozniak ir ketvirtą vietą iškovojusi Austėja Gasianceva. Septinta buvo Ekaterina Litvinova, vienuolikta Monika Gurska, dvylikta Paulina Jasiukevič, trylikta Patricija Kulešo ir keturiolikta Emanuela Bernatovič.

Toje pačioje amžiaus grupėje tik berniukų tarpe V-12, kiekviename etape taip pat reikėjo įveikti 800 metrų ratą. Be vargo tai atlikęs ir lygių sau nesuradęs trasoje aukso medalį laimėjo Daniel Semaško.

Vyresnėje merginų M-14 grupėje jau kvalifikacijoje, pusfinaliuose ir finale teko sukti 1000 metrų ratuką. Į finalą pateko Amelija Bernatovič ir iškovojo bronzos medalį. O penktoje vietoje rikiavosi Eveta Šidlauskaitė.

Vaikinų V-14  grupėje trasos ilgis kiekviename etape buvo taip pat 1000 metrų. Ir šioje grupėje šeštą vietą užėmė Anton Butkevič.

Na ir pagaliau vyriausioje M-16 merginų grupėje po įveiktų 1000 metrų finaliniame rate sidabro medaliu pasidabino Milena Bernatovič, o penktą vietą užėmė Gabrielė Buchovskaja.

O vaikinų V-16 grupėje  penktą rezultatą fiksavo Dominik Novickas.