Agnieška Rackevič – tarptautinio turnyro Prahoje nugalėtoja

Birželio 21-23 d. Prahoje (Čekija) vyko tarptautinis stalo teniso turnyras „PRAGUE GRAND PRIX 2024“. Šiose varžybose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Slovakijos, Čekijos, Belgijos, Izraelio, Danijos, Lenkijos, Olandijos, Šveicarijos , Airijos, Ukrainos ir Vokietijos.

Tarp dalyvių buvo ir Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkė Agnieška Rackevič iš Mickūnų. Ji dalyvavo U-17 ir U-19 mergaičių grupėje.

Pirmąją dieną vyko komandinės varžybos, kuriose Agnieška kartu su vilniete Medeine Stankevičiūte paguodos finale užėmė 3-ąją vietą. Antrąją dieną vyko asmeninės varžybos. Aštuntfinalyje Agnieška laimėjo prieš Elišką Petržilkovą (Čekija) 3:2, ketvirtfinalyje po sunkios kovos nugalėjo pirmąją turnyro raketę Niną Nemethovą (Slovakija) 3:1, pusfinalyje įveikė Andreją Slamovą (Čekija) 3:2, o finaliniame susitikime laimėjo prieš Inthe Mermans (Belgija) 3:0. Tai buvo fantastiškas rezultatas.

Sveikiname Agniešką su nuostabiu pasiekimu tarptautiniame stalo teniso turnyre Prahoje!