Nemenčinės sporto mokyklos mokiniai iš Mickūnų Lietuvos vaikų stalo teniso čempionate iškovojo 4 medalius iš 6

Birželio 1 d. Vilniaus Tauro sporto mokykloje vyko Lietuvos vaikų (2013 m. gim. ir jaunesnių) asmeninis stalo teniso čempionatas, kuriame susirinko patys stipriausi jaunieji stalo tenisininkai. Iš viso dalyvavo 32 berniukai ir 34 mergaitės.

Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklai atstovavo: Kaja Tvorogal (2014 m. gim.), Gabriela Gulbicka (2013 m. gim.), Karina Milto (2013 m. gim.), Eva Chalkovskytė (2013 m. gim.), Arsenij Kanaškov (2014 m. gim.), Dominykas Grybauskas (2013 m. gim.) ir Daniel Stefanovič (2014 m. gim.). Visi dalyviai atvyko iš Mickūnų.

Asmeninės varžybos vyko dviejų minusų sistema. Puikiai sužaidė visos 4 mergaitės. Karina Milto ir Kaja Tvorogal laimėjo visus savo susitikimus ir finale susitiko tarpusavyje, kur Karina Milto laimėjo 3:1 ir tapo Lietuvos vaikų čempione. Kaja Tvorogal užėmė 2 vietą, o dėl 3 vietos Eva Chalkovskytė laimėjo prieš Gabrielą Gulbicką 3:0.

Visos 3 prizinės vietos atiteko Vilniaus rajono mergaitėms – tai galime laikyti istoriniu įvykiu. Be to, mergaitės pakartojo prieš mėnesį vykusio 2012 m. gim. ir jaun. čempionato rezultatą, kuomet Karina irgi buvo pirma, Kaja – antra, Eva – trečia. Per mėnesį Karina Milto tapo 2 kartus Lietuvos čempione. Tai puikus rezultatas. Karina ir Kaja iškovojo teisę atstovauti Lietuvos mini jaunučių rinktinei Europos čempionate Strasburo mieste (Prancūzija).

Berniukai taip pat puikiai sužaidė: Dominykas Grybauskas ir Arsenij Kanaškov pralaimėjo tik po vieną kartą ir dėl 3 vietos susitiko tarpusavy, kur Dominykas laimėjo 3:1 ir iškovojo bronzos medalį. Tai yra pirmas kartas, kai Vilniaus rajono berniukas asmeninėse varžybose užėmė prizinę vietę Lietuvos čempionate. Arsenij užėmė 4, o Daniel – 10 vietą.

Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos
vyresnysis mokytojas Markas Vaitonis