Lietuvos vaikų U-10 3×3 žolės riedulio Pietų zonos pirmenybių 1-asis etapas

Gegužės 29 d. Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos stadione vyko Lietuvos vaikų U-10 3×3 žolės riedulio Pietų zonos pirmenybių 1-asis etapas. Pietų zonos rungtynėse dalyvavo 12 berniukų ir 4 mergaičių komandos.

Varžybų eigoje dangus pradėjo temti, ir pirmosios lietaus lašų užuominos pavirto į smarkų lietų. Žiūrovai ir tėveliai, susirinkę palaikyti savo vaikų, buvo priversti ieškoti priedangos nuo staiga užklupusios stichijos. Smarkus lietus nesiliovė ir įpūsėjus prieš paskutinioms rungtynėms renginio organizatoriai bendru sutarimu su treneriais varžybas nutraukė. Visi dalyviai ir žiūrovai buvo ,,išmaudyti‘‘.

Mergaičių ir berniukų komandos smarkioje liūtyje buvo apdovanotos 1-3 vietų prizais, medaliais, visos komandos apdovanotos I etapo Pietų zonos medaliais. 3 vieta džiaugėsi Nemenčinės sporto mokyklos riedulininkai Oskaras Bogdanovas,Dominykas Brazinskas ir Edvin Rakalovič.5 vietą užėmė būsimi sporto mokyklos auklėtiniai Rudaminos ,,Ryto” gimnazijos sportininkai.Tradiciškai visos komandos dalyvės buvo pavaišintos gardžiais trikampiniais sumuštiniais ir sultimis. 6 geriausios komandos dalyvaus rudenį, rugsėjo 31 d. Šiauliuose vykstančiose Lietuvos finalinėse varžybose.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

mokytojas-metodininkas Vytautas Vilipas