MTB dviračių iššūkio varžybos

Gegužės 25d. Nemenčinėje vykusiose MTB dviračių iššūkio varžybose dalyvavo gausus būrys Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos mokinių ir iškovojo net 15 prizinių vietų už kurias sportininkai buvo apdovanoti taurėmis, o nugalėtojai ir daiktinėmis dovanomis.

Jauniausioje grupėje kurioje dalyvavo vaikai nuo 2015 metų gimimo ir jaunesni mergaičių tarpe antrą vietą užėmė Anastasija Semaško, o trečią Olivia Pozniak. Berniukų grupėje nugalėtoju tapo Kevin Gurski antras finišavo Robert Boban, o trečias finišą kirto Nataniel Baban.

Sekančioje vaikų grupėje kurioje varžėsi 2013-2014 metų gimimo mokiniai, mergaičių grupėje pirmą vietą iškovojo Paulina Jasiukevič, o antrą vietą užėmė Patricija Kulešo.

Sekanti amžiaus grupė kurioje buvo didžiausias kiekis Nemenčinės sporto mokyklos mokinių buvo  2010-2012 metų gimimo mokiniai, čia nugalėtojais tapo Kamila Pozniak ir Rafal Boban ant antros podiumo pakilos lipo Eveta Šidlauskaitė ir Anton Butkevič, o trečias vietas užėmė Austėja Gasianceva ir Daniel Semaško.

Na ir galiausiai paskutinė grupė kurioje dalyvavo mūsų sportininkai yra 2007-2009 metų gimimo. Čia antros vietos prizininkas tapo Dominik Novickas, o trečias Konrad Lipinski.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

Biatlono mokytojai Arnold Lepiochin ir Radoslav Aleksandrov