„Aš ir tu sportuojame kartu“

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokykloje 2024 m. gegužės 8 d. vyko renginys „Aš ir tu sportuojame kartu“, kuriame dalyvavo Nemenčinės vaikų darželio, Rudusių skyriaus daugiafunkcinio centro ir Maišiagalos vaikų darželio vaikai.

Renginys vyko biatlono šaudykloje Nemenčinės m., kuriame susirinko nemažas buris vaikų. Vaikai turėjo proga sudalyvaut orientaciniame iššūkyje.

Vaikai buvo suskirstyti i dvi komandas , vaikams išdalinti žemėlapiai, kuriuose pažymėta judėjimo kryptis bei taškai, kuriuose jie turėjo rasti paslėptus kūgius. Vaikai turėjo įveikti 1,3km trasą miško takais. Po kiekvienu kūgiu buvo padėta dovana vaikų grupei, kurią galėjo išpakuoti tik surinkus visus 5 kūgius ir pasiekus finišą.

Po orientacinių varžybų vaikai galėjo išbandyti save šaudymo rungtyje , susipažint su biatlono sporto šaka iš arčiau bei sudalyvauti įvairiose judriosiose veiklose.

Po visų rungtynių vaikai išpakavo savo rastas dovanas. Vaikams buvo įteikti atminimo diplomai, kuriuos įteikė darželių auklėtojai.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

biatlono mokytojai Radoslav Aleksandrov, Arnold Lepiochin