Du medaliai iš tarptautinio turnyro Jonavoje

2024 m. gegužės 17 d. Jonavoje vyko XXI tarptautinis stalo teniso turnyras, skirtas treneriams Valerijui Moskovkai ir Violetai Šimanskienei atminti.

Turnyre dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos. Šiame turnyre dalyvavo ir Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų: Kaja Tvorogal (2014 gim. m.), Karina Milto (2013 gim. m.), Eva Chalkovskytė (2013 gim. m.). Mūsų sportininkai dalyvavo 2011 gim. m. ir jaun. amžiaus grupėje.

Iš viso turnyre dalyvavo 32 mergaitės  Mergaičių grupėje Kaja Tvorogal ir Karina Milto iki pusfinalio laimėjo visus savo susitikimus ir susitiko tarpusavyje. Stipresnė buvo Karina, kuri laimėjo prieš Kaja rezultatu 3:1. Finaliniame susitikime Karina pralaimėjo Šalčininkų sportininkei. Kaja Tvorogal po pralaimėjimo Karinai, laimėjo dar 2 susitikimus ir užėmė 3 vieta Eva Chalkovskytė užėmė 5 vietą.

Puikūs rezultatai, sveikiname sportininkus!

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

vyr. stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis