Finišavo Lietuvos žolės riedulio vaikų U-12 berniukų Pietų zonos I ir II serijos!

Gegužės 8 ir 15 dienomis, Rudaminoje ir Vilniuje, fiinišavo LVŽR lygos berniukų I etapo 1-2 serijos rungtynės, kuriose dalyvavo:  Vilniaus raj. „Nemenčinės SM“ (treneris – Vytautas Vilipas), Vilniaus HC „Žuvėdra“ (treneris – Sergejus Gavrilovas), Vilniaus Trakų Vokės „Erta“ (treneris – Leonardas Kazakovas), Vilniaus m. „PMHC“ (treneris – Sergejus Gavrilovas) komandos.

LVŽRL varžybose teisėjavo jaunieji teisėjai: Andžej Butkot (Vilniaus rajono sporto centras), Danielius Pachalev ir Denis Skovronskij (Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokykla), Modestas Gržybauskas (Vilniaus SŽK Trakų Vokės „Erta“), Artiom Jafimavičius (Vilniaus ŽRK „Pietų meteoras“), Robert Milevič (Vilniaus ŽRK „Pietų meteoras“).

I serijoje lyderiais tapo Vilniaus „PMHC“ komanda laimėjusi visas rungtynes!

II serijoje Trakų „Ertos“ komanda laimėjo visas 3 rungtynes, tame tarpe prieš Vilniaus „PHMC“ 4:2 ir susilygino su „PHMC“ komanda turnyrinėje lentelėje.

Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokykla kartu su Vilniaus HC ,,Žuvėdra“ surinko lygiai reitingo taškų ir kausis dėl bronzos medalių.

III serijoje rudenį komandų laukia įtempta kova kur paaiškės III serijos nugalėtojai prizininkai ir 3 komandos kurios pateks į 2 etapo finalinę seriją!