Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos sportininkai – naujieji Lietuvos jaunučių bokso čempionai

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos jaunieji boksininkai 2024 m. gegužės 8–10 dienomis dalyvavo Lietuvos jaunučių bokso čempionate, kuris vyko Palangos sporto centro arenoje. Čempionate dalyvavo daugiau nei šimtas boksininkų iš visos Lietuvos. Sporto mokyklos auklėtiniai čempionate iškovojo net 6 medalius: 3 aukso ir 3 sidabro. Lietuvos jaunučių bokso čempionėmis tapo Adriana Petrukanec (iki 48 kg),  Emilija Kovaliauskaitė (iki 63 kg) ir Elizabeta Sivačiova (iki 70 kg). Sidabro medalius iškovojo: Karol Michalkevič, Martin  Novošinski, Amina Komar.

Auklėtinius paruošė Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos mokytojai Vitalijus Starenko ir Pavel Dainarovič.

Džiugu, kad pagal apdovanojimų vertes Vilniaus rajono boksininkai užėmė antrąją vietą (3 aukso ir 3 sidabro), nusileidę tik Vilniaus miesto boksininkams.

„Džiugina šiame čempionate dalyvavusių jaunučių grupės boksininkų skaičius. Šis Lietuvos čempionatas buvo puikus pasirengimas liepą vyksiančiam Europos moksleivių čempionatui, kuriame Lietuvai atstovaus čempionais tapę boksininkai“, – teigė Lietuvos bokso federacijos generalinis sekretorius Donatas Mačianskas.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos bokso mokytojai

Vitalijus Starenko ir Pavel Dainarovič