Lietuvos biatlono taurės sprinto varžybos

Sausio 13 d. (2024-01-13) Ignalinoje vykusiose Lietuvos biatlono taurės sprinto varžybose, mūsų Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos (toliau VRNSM)  auklėtiniai iškovojo net 3 aukso 2 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Pradedant nuo pačių jauniausių vaikų iki 11 metų amžiaus grupėje kurie varžėsi 1,5 km distancijoje su dvejais šaudymo ruožais kur už netaiklų šūvį buvo skiriama 12 sekundžių baudos, pirmą vietą laimėjo be klaidų šaudžiusi Ekaterina Litvinova  ir sau už nugaros paliko kitą VRNSM atstovę Paulina Jasiukevič kuri užėmė antrą vietą, septintoje vietoje rikiavosi Emanuela Bernatovič, bei dešimtą vietą užėmė Patricija Kulešo.  O tos pačios amžiaus grupės berniukų tarpe bronzos medalį iškovojo Robert Boban, o aukštoje aštuntoje vietoje atsidūrė jauniausias VRNSM atstovas bei jauniausias varžybų dalyvis Kevin Gurski.

Vyresnėje mergaičių iki 13 metų grupėje kurioje dalyviai turėjo įveikti 3,6 km distanciją su dvejais šaudymo ruožais kur už netaiklų šūvį reikėjo nučiuožti papildoma 75 metrų baudos ratuką, visą nugalėtojų podiumą užėmė mūsų biatlonininkės, pirmąją vietą Kamila Pozniak, antrąją Austėja Gasianceva bei trečiąją Monika Gurska. O berniukams šioje grupėje pritruko sėkmės ir iki bronzos medalio Danieliui Semaško pritrūko vienos sekundės ir teko džiaugtis ketvirta vieta aplenkus penktoje vietoje likusi savo komandos draugą Rafalą Boban.

Merginų iki 15 metų grupėje kurioje distancijos ilgis buvo 4km, o už netaiklų šūvį reikėjo įveikti tuos pačius 75 metrus nugalėjo Eveta Šidlauskaitė, o Amelijai Bernatovič iki trečios vietos medalio pritrūko 11 sekundžių.

Sekančioje merginų grupėje iki 17 metų 6km distancijoje su dvejais šaudymo ruožais ir už netaiklų šūvį skiriamais 150 metrų baudos ratais  bronzos medaliu pasidabino Gabrielė Buchovskaja aplenkusi ketvirtą vietą užėmusią  Mileną Bernatovič. Ir lygiai tokios pačios spalvos medalį toje pačioje amžiaus grupėje tik vaikinų tarpe iškovojo  Dominik Novickas, kuriam distancijoje reikėjo įveikti 7,5 km, o už netaiklius šūvius apsukti 150m baudos ratus.