Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų iškovojo 7 medalius   tarptautiniuose varžybose Lenkijoje

Liepos 8-15 d. Varšuvoje vyko 34-oji Vaikų ir jaunimo tarptautinė parafiada. Tai savaitės trukmės sporto, kultūros ir tikėjimo šventė. Šiose varžybose dalyvavo Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos stalo tenisininkai iš Mickūnų. Sporto mokyklos auklėtiniai stalo teniso varžybose iškovojo 2 aukso, 4 sidabro ir vieną bronzos medalius. Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Vokietijos ir Lenkijos komandos.

Varžybos vyko trijose amžiaus grupėse. Jauniausioje grupėje tarp mergaičių Kaja Tvorogal iškovojo aukso medalį, Eva Chalkovskytė sidabro medalį, Gabriela Gulbicka bronzos medalį. Mergaičių, gimusiu  2007-2009 m., grupėje čempione tapo Agnieška Rackevič, Milana Skaiva užėmė 2 vieta. 2004-2006 m. grupėje Viktorija Nainaitė užėmė 2 vieta.

Berniukų, gimusių 2004-2006 m., grupėje Tomas Suboč  užėmė 2 vieta.

Dar norėtųsi paminėti, kad Mickūnų stalo tenisininkai dalyvavo ne tik stalo teniso varžybose, Agnieška Rackevič dar iškovojo aukso medalį ringo varžybose, šaudymo ir vasaros biatlono varžybose, iš vis Agnieška iškovojo 4 medalius. Milana Skaiva dar laimėjo 1 vietą su krepšinio komanda, Eva Chalkovskytė tapo šaškių čempionė, Gabriela Gulbicka iškovojo bronzos medali ringo varžybose, Viktorija Nainaitė tapo šaškių nugalėtoja.

Bendroje įskaitoje sporto varžybose Mickūnų komanda užėmė 2 vietą iškovodama 29 medalius.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso vyr. mokytojas Markas Vaitonis