Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos boksininkės tapo Lietuvos jaunučių bokso vicečempionėmis

2023 m. birželio 7-10 dienomis Panevėžyje vykęs Lietuvos jaunučių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo daugiau nei šimtas šalies boksininkų.

Iš viso Lietuvos jaunučių bokso čempionate pirštines surėmė 131 dalyvis – 108 vaikinai ir 23 merginos. Sportininkai vyrai varžėsi devyniolikoje svorio kategorijų. Tuo metu boksininkės moterys – devyniose svorio kategorijose.

Lietuvos jaunučių  vicečempionėmis  tapo boksininkės iš Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos Adriana Petrukanec  (svorio kategorija iki 51 kg) ir Emilija Kovaliauskaitė (iki 63 kg) o Elizabeta Sivačiova (67 kg) ir Vladislav Sivačiov (75 kg) tenkinosi bronziniais apdovanojimais.

Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime sėkmės!

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

bokso mokytojai Vitalijus Starenko ir Pavel Dainarovič