Vilniaus rajono vaikų komanda iškovojo bronza

2023 m. sausio 15 d. Telšiuose vyko Lietuvos rajonų, Alytaus bei Klaipėdos miestų 2011 metų gimimo ir jaunesnių amžiaus grupės stalo teniso komandinės pirmenybės, kur dalyvavo 10 mergaičių ir 11 berniukų komandų. Vilniaus rajonui atstovavo Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos mergaitės ir berniukai iš Mickūnų: Karina Milto (2013 m. g.), Eva Chalkovskytė (2013 m. g.), Gabriela Gulbicka (2013 m. g.), Kaja Tvorogal (2014 m. g.), Norbert Tvorogal (2012 m. g.), Arsenij Kanaškov (2014 m. g.) ir Daniel Stefanovič (2014 m. g.). Vaikams čia buvo pirmos Lietuvos pirmenybės.

Mergaičių komandos buvo suskirstytos į 2 grupes po 5 komandas. Vilniaus rajono stalo tenisininkai grupės varžybose laimėjo prieš Kauno rajono komanda 3:0, Vilkaviškio komanda 3:0, Lazdijų komanda 3:0 ir prieš Šilutės komandą 3:0 ir pateko į finalinį ketvertuką, kur atkaklioje kovoje 2:3 pralaimėjo Širvintų  komandai ir 2:3 Šalčininkų komandai ir galutinėje įskaitoje užėmė 3 vietą. Pabrėžtina, kad Vilniaus rajono mergaičių komanda buvo pati jauniausia turnyre.

Berniukų komandos buvo suskirstytos į 2 grupes 5 po 6 komandas. Berniukų komanda grupės varžybose laimėjo prieš Šilutės komandą 3:1, Alytaus komandą 3:0 ir prieš Mažeikių komandą 3:1, bei pralaimėjo Vilkaviškio komandai 0:3 ir Šalčininkų komandai 1:3 bei grupėje užėmė 3 vietą. Berniukų komanda kovojo dėl 5-8 vietos, kur laimėjo prieš Telšius 3:0 ir prieš Kauno rajono komandą 3:0 ir pateko į finalines varžybas.

Toliau laukia finalai, kur prie 6 Lietuvos rajonų komandų prisijungs 4 miesto komandos: Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Panevėžys.

Vilniaus r. Nemenčinės sporto mokyklos

stalo teniso mokytojas Markas Vaitonis