Kviečiame visus į atviras Vilniaus rajono kroso pirmenybes

Kviečiame visus bėgimo mėgėjus aktyviai dalyvauti tradicinėse Vilniaus rajono kroso varžybose, kurios vyks š. m. lapkričio 14 d., 10.30 val. šalia Vilniaus rajono sporto mokyklos biatlono šaudyklos (Kalno g. 16B, Nemenčinės m., Vilniaus r.).

Organizuojamo Vilniaus rajone kroso varžybų tikslas – propaguoti aktyvų, sveiką gyvenimo būdą, populiarinti bėgimą, sukurti palankias integracijos sąlygas regiono sporto bendruomenei bei išrinkti geriausius bėgikus – varžybų nugalėtojai bei prizininkai apdovanojami medaliais, diplomais bei prizais.

Varžybose gali dalyvauti kiekvienas pateikęs paraišką, kuria patvirtina, kad startuoja savo noru ir turi galiojantį gydytojo leidimą dalyvauti tokio pobūdžio renginiuose. Atkreipiame dėmesį, kad nepilnamečiai gali dalyvauti tik turėdami tėvų/globėjų arba deleguojančios organizacijos rašytinį sutikimą.

Registruotis į varžybas galima el. paštu vrssportomokykla@gmail.com ir telefonu (8 5) 237 1439 iki š. m. lapkričio 12 d. 12.00 val.

Renginio organizatoriai: Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo skyrius ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla.

Papildoma informacija teikiama Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykloje (adresu: Kalno g. 16B, Nemenčinė, Vilniaus r.), tel. (8 5) 237 1439, www.sportomokykla.ltwww.vrsa.lt.

Su Vilniaus rajono kroso pirmenybių varžybų nuostatomis galite susipažinti čia.

Kviečiame dalyvauti!