Nikita Romanov 5-as Atvirame Austrijos biatlono čempionate

Rugsėjo 11-13 Austrijos biatlono centre Obertilliach vyko Atviras Austrijos biatlono čempionatas riedslidėmis, kuriame startavo 6 Lietuvos biatlonininkai, tarp jų 3 Vilniaus rajono atstovai: Sara Urumova, Nikita Romanov ir Romualdas Aleksandrovas.

Rugsėjo  12 dieną vyko 12,5; 15 ir 20 km individualioji rungtis su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po baudos minutę. Nikita Romanov startavo 20 km distancijoje. Pirmame šaudyme gulomis suklydo du kartus, antrame stovint vieną kartą ir po 10 km buvo 9 pozicijoje. Trečią ir ketvirtą šaudymą Nikita atliko be klaidų, greitai važiavo riedslidėmis ir finišavo 5 vietoje, 20 km įveikęs per 56 min. 31,5 sek. Sara Urumova jaunimo grupėje startavo 12,5 km distancijoje. Sara pirmame šaudyme suklydo 4 kartus, antrame šaudyme stovint 3 kartus, trečią ir ketvirtą šaudymą atliko taikliai ir užėmė 6 vietą su rezultatu 51 min. 58,9 sek. Romualdas Aleksandrovas jaunimo grupėje turėjo įveikti 15 km. Romualdas buvo greitas distancijoje, tačiau šaudykloje suklydo 7 kartus ir finišavo 15 vietoje, distancijoje užtrūkęs 50 min. 32,7 sek.

Sveikiname Nikitą ir linkime gerų startų rugsėjo 18-19 d. Lietuvos  biatlono čempionate Latvijoje.